Сортировщик банкнот

Детектори валют

Детектор валют

Лічильники банкнот

Cчетчик банкнот

Лічильники монет

Счетчик монет


Для успішного ведення бізнесу необхідна злагоджена робота і оперативність при виконанні банківських операцій. Однак досягти забезпечення високої швидкості в здійсненні рутинних операцій, таких, наприклад, як сортування, підрахунок і пакування банкнот, без використання спеціального обладнання досить проблематично. Звичайно ж, можна виробляти вищеперелічені операції вручну, однак це призводить до відволікання співробітників від прямих обов'язків і покладання на них величезною додаткового навантаження, особливо у звітний період.

Тому для рутинних операцій краще всього використовувати автоматизоване банківське обладнання. До нього відносяться сортувальники банкнот, детектори валют, лічильники банкнот, пакувальники банкнот, темпокаси й інше спеціалізоване банківське обладнання.

Для спрощення процедури підрахунку і сортування великої кількості готівки застосовуються лічильники та сортувальники банкнот і монет. Для перевірки справжності банкнот використовуються детектори валют. Темпокасси використовуються для тимчасового зберігання грошей, наприклад, протягом операційного дня. Для упаковки банкнот, цінних паперів і документів застосовуються стрічкові, безвакуумні і вакуумні пакувальники банкнот.

Банківське обладнання, яке пропонує науково-виробниче підприємство «ЕЛКОМ», обладає високою якістю і оптимальними технічними характеристиками.

Будучи лідером в сфері реалізації проектів з автоматизації обробки готівки, компанія «ЕЛКОМ» співпрацює з багатьма клієнтами по всій території України і пропонує оптимальні рішення з оснащення різноминітним банківським обладнанням. 
 

Новини

There are no translations available.

31 декабря 2014 г.

There are no translations available.

16 июля 2014 г.

Всі новини

Розсилка новин

 LEADER KL-2000 TS
Компанія "ЕЛКОМ" представила на ринку оновлену модель вже гідно зарекомендував себе лічильника банкнот LEADER KL-2000
 
 Shinsing CS-2000
Високонадійний многофункціональтний сортувальник банкнот. Особливістю Shinsung CS-2000, принципово відрізняє цей сортувальник від аналогів, є те, що машина створена за принципом "конструктора"
Banktech
При использовании материалов сайта ссылка на elcom.net.ua обязательна